Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu zamówienia oraz zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. My w tym czasie zaczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy. Staramy się wysyłać Wasze zamówienia jak najszybciej.

Inaczej sprawa wygląda z zamówieniami grafik personalizowanych, tutaj terminy są ustalane indywidualnie po złożeniu zamówienia. Podany termin 14 dni może ulec wydłużeniu przy dużej ilości zamówień. Chcemy aby wasze projekty były jak najwyższej jakości, w końcu są malowane ręcznie.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna PayU - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Przelew tradycyjny - w mailu zwrotnym po złożeniu zamówienia otrzymasz informację o danych do przelewu.

Forma dostawy

Dostarczamy przesyłki kurierem. Koszty dostawy są stałe bez względu na ilość zamówionych przedmiotów i wynoszą 15zł. Przy zamówieniach powyżej 200zł koszty wysyłki bierzemy na siebie :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl